DELIKANA – spoločnosť s dlhoročnou tradíciou je známa vlastnou výrobou cukrárenských výrobkov, znamenitých tort a kvalitnej zmrzliny. Pri výrobe lahôdok používa taliansku receptúru, ale inšpiruje sa aj českou klasikou.

Prvoradým cieľom spoločnosti Delikana je ponúknuť na trh atribúty ako je ČERSTVOSŤ a KVALITA produktov vyrobených z tradičných poctivých surovín – čerstvého masla, lahodnej smotany, sviežeho ovocia.

CUKRÁRNE Eiscafe Delikana sú predajne s tradíciou a lákavým sortimentom zákuskov, tort, zmrzliny a tradičných obložených chlebíčkov z centrálnej produkcie Delikana. Pestrú paletu výrobkov dopĺňajú neodolateľné zmrzlinové poháre, miešané nápoje, francúzske palacinky a na mieste pripravované šaláty.

Gurmánsky zážitok zvýrazňuje ponuka skvelej kávy v rôznych podobách. KÁVA je čerstvo upražená extra pre sieť spoločnosti Delikana. Stredný stupeň praženia káve dodáva jemnú a vyváženú chuť s hustou krémovou penou.

Výrobné procesy a distribúcia spoločnosti Delikana zaručujú pre každú cukráreň Eiscafe Delikana vždy spoľahlivo čerstvú rannú ponuku produktov a lahôdok. Každé ráno sú prijímané objednávky prostredníctvom internetov0ho katalógu.

Nazrite do „kuchyne“ Delikana:
Ranná smena začína s pečením korpusov podľa objednávok a postupne jednotlivé výrobky kompletizuje. Úlohou nočnej smeny je naplniť venčeky, veterníky, naniesť polevy, dozdobiť výrobky a ich nakrájať. Od 4:00 chladiace vozidlá expedujú výrobky tak, aby ich každá predajňa pred otvorením cukrárne čerstvé ponúkla vo vitrínach – dennodenne i počas všetkých sviatkov v roku.

TEŠÍME SE NA VÁS!

Sieť cukrární Eiscafe Delikana sa úspešne rozrastá v Českej aj Slovenskej republike FRANCHÍZOVOU formou.